Google+ Followers :)

20 Kasım 2014 Perşembe

Konuk Yazar: ''İşin Aslı'' BIELENDA CC KREM DEĞERLENDİRMESİ


Merhabalar pamuk prensescilerr:)) Bugün sizlere İŞİN ''ASLI'' bloğumdan değil de Pamuk Prenses'ciğimin bloğundan sesleniyorum.

Bu kuzucanı çok sevdim bennn :) o nedenle konuk yazarlık teklifini kabul ettim. Bugün sizlere bu blogdan Bielenda CC Krem değerlendirmemi paylaşacağım. Bu arada unutmayın beni de takip edinnn:)) tık tık campinglerr:))

Bu fırsatı bana verdiği için tekrar bi'tanemize teşekkürlerrr:))

Öncelikle ürünün özellileri vaadlerinden bahsetmek istiyorum:

 Ürün 40 ml. Markası Bielenda. Bim'den 9.90 TL ye satılıyordu sanırım. Ben de yeşil olanı beğenip aldım. Ürün vaadleri cilt rengin düzgünleştirme, kusursuzlaştırma, renk verme ve kapatma. Tabii CC krem oranında bir kapatıcılık beklemeyin derim öncelik olarak. CC krem zaten renk kontrolü yapan bir kremdir ki büyük bir kapatıcılık beklenemez. Böyle bir beklenti içerisindeyseniz ürünü ve bunu gibi cc leri kullanmayın derim :)

BURADA RENK BEYAZ GİBİ. NORMALDE FISTIK YEŞİLİ BİR RENGİ VAR.

 Ürünün yeşil renginin cildinize geçeceğini düşünmeyin ballar:) Çünkü öyle bir şey yok. ürünü yüzünüze yedirdiğinizde çok güzel bir renk eşitleyiciye ve ymuşatıcıya dönüşüyor.

 Ürün genel olarak renk eşitleyen ( ki yalnız yaptığı bu) BB kremlerden çok daha sıvık bir yapıa olan bir krem. Bana sorarsanız BB kremler daha iyi. Ama bu üründe çok kötü değil. Bir daha alır mıyım: Belki.

Sizin favori kremleriniz neler???


(FIRSAT İÇİN SAĞOL Bİ'TANEM BLOG DÜNYASINDA BAŞARILAR)

                                                                            Aslıhan Murat/ İşin Aslı


2 yorum:

  1. Merhaba blog keşif etkinliğinde gördüm blogunuzu ben de sizin gibi yeniyim. Takibe aldım ben de beklerim gelirseniz sevinirim :) http://dilekce54.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil